Mirków 120b, 98-400 WieruszówEwa +48 603 847 247, Darek +48 693 864 222, biuro 62 78 40 120biuro@videomirkow.pl

Fotograf Kluczbork

Profesjonalna fotografia ślubna to sztuka. Wybór fotografa ślubnego to trudne zadanie. Nie wystarczy przecież stanąć z aparatem i ustawić spust migawki. Fotograf weselny musi potrafić wczuć się w sytuację, wychwytywać momenty, odnaleźć głębię uczuć – i co najważniejsze (a zarazem najtrudniejsze) – zarejestrować to wszystko na nieskazitelnej jakości fotografiach. Nie będzie drugiej szansy, nie ma mowy o powtórkach – parafrazując poetkę – „nie ma dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy”.

Jeśli planujesz ślub, koniecznie wybierz fotografa z powołaniem. Takiego, który bezbłędnie uchwyci każdy szczegół ślubu, wesela i pleneru. Takiego, który zatrzyma magię chwili i uwieczni ją na fotografii. Takiego, który uchwyci emocje, radość, wzruszenie, napięcie, czułe spojrzenie, niewinny uśmiech, niezauważalny gest. Pamiętaj, że fotoksiążka ślubna powinna być wspaniałą opowieścią o Waszym wyjątkowym dniu. W ten sposób zachowacie piękne wspomnienia na lata!

 

Nasze fotoksiążki wyróżnia jakość i styl. Dopracowane są w każdym calu, tak aby Para Młoda mogła prezentować je z dumą najbliższym. Kochamy swoją pracę i oddajemy jej całe serce. Fotografia ślubna Kluczbork to dla nas opowieść o miłości – jeśli zależy Ci na perfekcyjnych zdjęciach ślubnych, które będziesz oglądać z uśmiechem na twarzy i łezką w oku – jesteś we właściwym miejscu!

 

  • Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miejscowości Kluczbork oraz okolicy
  • Gwarantujemy profesjonalizm i ponad 25 letnie doświadczenie.
  • Super atmosferę podczas sesji.

 

videomirkow_logo-001

 


Menu