Mirków 120b, 98-400 WieruszówEwa +48 603 847 247, Darek +48 693 864 222, biuro 62 78 40 120biuro@videomirkow.pl

Blog

Daria Przemek

Tutaj Daria i Przemek Nasz film Witajcie Nasi mili goście na naszej stronie VOD. Filmy na VOD możecie oglądać w swoich komputerach, urządzeniach przenośnych. . . . . teledysk ślubny Początek filmu – rozszerzony zwiastun czołówka – prezentacja osób . . wesele cz. 01 . cytaty z filmów . Wesele cz. 02 . Counterliczniki

Nowa koncepcja filmu

Nowa koncepcja filmu

Zupełnie inna koncepcja filmu. Jeśli chcielibyście taka formę bardzo nowoczesną to zapraszamy

Ania Mariusz

Ania Mariusz

Tutaj Ania i Mariusz Nasz film Witajcie Nasi mili goście na naszej stronie VOD. Filmy na VOD możecie oglądać w swoich komputerach, urządzeniach przenośnych. Jeśli macie TV podłączony do internetu to możecie oglądać bezpośrednio na swoim telewizorze.Wystarczy w przeglądarkę na TV wpisać adres tej strony VOD, oraz hasło.Lub z przeglądarki TV wysłać prośbę o dostęp….

Podziękowanie dla rodziców z wykorzystaniem drona

Podziękowanie dla rodziców z wykorzystaniem drona

Najnowszy nasz film. Filmowaliśmy w wielu lokalizacjach, Podziękowanie dla rodziców z wykorzystaniem drona. A oto efekty tego dnia. Fajna zabawa podczas kręcenia tych ujęć.  

Z książką na walizkach

Z książką na walizkach

Z książką na walizkach W ubiegła sobotę 12 maja na Wieruszowskim Zamczysku odbył się kolejny wojewódzki finał akcji ” Z książką na walizkach” Podczas eventu miała miejsce promocja książki napisanej z okazji 650-lecia miasta „Wierusz i nikt”. Wszystkie zdjęcia w galerii

Mini sesja foto

Mini sesja foto

Taki oto powstał niedawno pomysł pokazania sesji foto w ten sposób. Fakt, sesja krótka i film krótki. Zdjęcia wykonywało Foto Studio GAGATEK     Foto sesja Monika i Piotr from Mirków Grupa Multimedia on Vimeo.  

Menu