Mirków 120b, 98-400 WieruszówEwa +48 603 847 247, Darek +48 693 864 222, biuro 62 78 40 120biuro@videomirkow.pl

Fotografia

Oferujemy usługi w zakresie fotografowania

  • zdjęcia reportażowe z uroczystości ślubnych i weselnych
  • sesję fotograficzną plenerową w dniu wesela
  • sesję fotograficzną w plenerze w dodatkowy dzień
  • realizację samej sesji fotograficznej w plenerze w inny dzień niż uroczystość weselna

Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna to wyjątkowa forma fotoreportażu. Do każdego ślubu należy podchodzić indywidualnie bo różne są oczekiwania poszczególnych par. Na spotkaniu staramy się jak najdokładniej przedstawić naszą ofertę, sposób w jaki pracujemy.  Zapoznacie się Państwo z moimi pracami. Nigdy niczego nie narzucamy, co najwyżej możemy zasugerować w oparciu o nasze doświadczenie. Staramy się jak najlepiej zapoznać z Państwa oczekiwaniami i uwagami. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

REPORTAŻ

Najczęściej zaczyna się od przygotowań później błogosławieństwo ceremonia w kościele(lub w USC),powitanie chlebem i solą i wszystkie ważne wydarzenia podczas zabawy weselnej,  zwykle do oczepin włącznie. Oprócz tego zdjęcia grupowe z rodziną przyjaciółmi itp. Podczas reportażu robi się maksymalną ilość zdjęć, tutaj nie ma możliwości powtórek.

PLENER

zwykle odbywa się w dniu ślubu ale może to być inny dzień. Nie ma wówczas ograniczeń czasowych, można całkowicie poświęcić się temu co robimy, nie myśląc o powrocie i o gościach pozostawionych na sali. W czasie pleneru robimy zdjęcia pozowane jak i spontaniczne.(z reguły te wyrażają największe emocje). Plener to wyzwanie, zupełna dowolność i swoboda jak daleko mamy się posunąć zależy tylko od Państwa. Miejsce na sesję plenerową jest dowolne.

Slubna fotografia Panna młoda Video Mirków
Para_Mloda
Para_Mloda
Fotografia Plener
Para_Mloda
fotografia ślubna Mirków
Para_Mloda
Plener slubny Video Mirkow
Plener slubny Video Mirkow
Plener Pabianice
Plener Pabianice
Plener slaskie
Plener
Plener
Plener ślubny Kepno
Plener ślubny Kepno
Plener
Plener ślubny Video mirków
Plener ślubny Video mirków
Menu