Kamerzysta Łódź

 

Praca ta nie tylko wiąże się z rejestrowaniem ślubów i wesel, ale i filmów dokumentalnych, filmików szkoleniowych i nie tylko.

Video Mirków Grupa Multimedialna to profesjonalna firma zajmująca się wideofilmowaniem. Charakteryzuje nas to, iż w sposób indywidualny podchodzimy do każdego z naszych klientów. Staramy się jak najlepiej wykonywać naszą pracę oraz pozytywnie zaskoczyć osobę współpracującą z naszą firmą.

 

Zakres naszej oferty jest niezwykle szeroki. Videofilmowanie jest naszą pasją. Staramy się jak najlepiej wykonywać pracę, ponieważ zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta sprawia nam największą satysfakcję oraz motywuje do dalszych działań. Każdy nasz pracownik nie jest zwykłym kamerzystą weselnym – to prawdziwy pasjonata i hobbysta. Kamera, dla każdego z nas jest nie tylko narzędziem pracy, ale czymś bez czego nie możemy żyć. Kamerzysta jest osobą zajmującą się rejestrowaniem różnego rodzaju obrazów ruchomych za pomocą kamery lub aparatu z możliwością wideofilmowania. Charakter pełnionych obowiązków przez naszych pracowników jest dość obszerny.

 

Jeżeli chcesz mieć drogi kliencie niezapomniane wrażenia oraz wieczną pamiątkę, skontaktuj się z nami. Napisz do nas, zadzwoń lub przyjedź, a zagwarantujemy Ci zadowolenie z nakręconego filmu specjalnie dla Ciebie.

 

Kamerzysta na wesele – Łódź

 

W dzisiejszych czasach kamerzysta na weselu jest jednym z obowiązkowych elementów zaplanowanych przez młodą parę. Film weselny nagrany przez nas jest najwyższej jakości. Oferujemy np.: filmowanie z drona w jakości HD, filmowanie lustrzankami czyli filmowanie DSLR, ale i nie tylko. Możemy zapewnić, każdego przyszłego klienta, że nasze usługi go zadowolą i w pełni usatysfakcjonuje go otrzymane od nas nagranie. W końcu to pamiątka na całe życie. Taka impreza – przynajmniej dla wielu z nas – jest tylko raz w życiu.

 

Wideofilmowanie w Łodzi

 

Video Mirków Grupa Multimedialna to nie tylko kamerzysta HD zajmujący się videofilmowaniem wesela. Zajmujemy się też robieniem filmów szkoleniowych, eventowych dla firm oraz nagrywaniem filmów dokumentalnych. Praca kamerzysty wiąże się z pewnego rodzaju artyzmem. Rejestrowanie obrazów w przestrzeni plenerowej, studyjnej, a także na zaaranżowanym planie filmowych musi wymagać wyjątkowego spojrzenia przestrzennego i sporej wyobraźni.

 

Łódź jest miastem posiadającym ciekawą architekturę, jest centrum turystycznym w Polsce. Jest miejscem mającym wiele ciekawych obiektów, które warto uchwycić w materiale filmowym. Lokalizacja Video Mirków daje nam wiele możliwości w tworzeniu coraz to ciekawszych motywów filmowych z udziałem panoramy Łodzi. Dzięki temu coraz chętniej młodzi nawiązują z nami współpracę i powierzają siebie w tak ważnym dniu, jakim jest ślub i wesele.

Jeżeli szukasz dobrego kamerzysty HD, skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy coś z czego będziesz dumny i chętnie będziesz pokazywać to co wspólnie stworzymy. Napisz, zadzwoń, przyjedź. Wspólnie nagramy najpiękniejsze momenty z Twojej uroczystości weselnej.

  • Wykonujemy usługi videofilmowania na terenie miejscowości Łódź oraz okolicy
  • Gwarantujemy profesjonalizm i ponad 25 letnie doświadczenie
  • Super atmosferę podczas sesji
  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w galerii video
  • Opinie o nas w zakładce księga gości

 

videomirkow_logo-001