Bielizna ślubna

[dt_divider style=”wide”/]

Podczas gdy wszyscy goście weselni będą podziwiać twoją suknię ślubną, na sali weselnej obecny będzie wyjątkowy Pan, który zobaczy tej nocy coś jeszcze – twoją bieliznę ślubną. Wybór właściwej bielizny ślubnej jest równie trudny co wybór głównej kreacji. Mnogość modeli, wzorów i styli jest niezliczona. Pragniemy pomóc wam w wyborze właściwej, zmysłowej bielizny ślubnej, tak byście czuły się jednocześnie komfortowo i seksownie.

 Noc poślubna będzie wyjątkowa, Najczęściej bielizna ślubna kojarzy się z czystością dlatego większość modeli ma jasną barwę,  Kolor biały coraz częściej jest zastępowany odcieniem ecru, różu, jasnego błękitu lub delikatnego kremu. Panny Młode Śmielszewykraczają zupełnie ponad tradycyjne kolory i decydują się na inne kolory: zmysłowy czerwień lub tajemniczą czerń.

Panny Młode najczęściej decydują się na zakup kompletów, w skład którego wchodzą: gorset, figi, pas do pończoch i same pończochy. Dodatkowo pikanterii może dodać seksowna podwiązka. Całość przyozdabiają stale modne koronki.

[call_to_action url=”https://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/bielizna_slubna.html” blank=”true” button_text=”Przejdź”]Gdzie kupić bieliznę ślubną?[/call_to_action]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *