Kalnedarz kosmetyczny

[dt_divider style=”wide”/]

Kalendarz kosmetyczny

Każda z nas w dniu ślubu chce pięknie wyglądać. Z pewnymi problemami natury pielęgnacji ciała, bez pomocy specjalistów nie damy rady. Poniżej przygotowaliśmy swojego rodzaju niezbędnik – kalendarz kosmetyczny dla Panny Młodej.

W pierwszej kolejności powinnaś pomyśleć o właściwym odżywianiu, kondycji i o pielęgnacji ciała. W dniu ślubu na wiele zabiegów jest już za późno. Ostatnie zabiegi to kosmetyczka i wizażystka. Przeczytaj co i kiedy musisz zaplanować przed ślubem.

 6 miesięcy do ślubu

Pozostało jeszcze sporo czasu, ale warto już teraz powoli zabrać się za siebie. Zacznij od obserwacji swojej skóry. Szczególną uwagę zwróć na zmiany trądzikowe i nadmierne przesuszenie. Łuszcząca się skóra też wymaga wizyty u specjalisty. Jeżeli zauważysz niepokojące zmiany na swoim ciele, jak najszybciej umów się na wizytę u kosmetyczki lub dermatologa.

[call_to_action url=”https://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/kalendarz_kosmetyczny.html” blank=”true” button_text=”Przejdź”]Więcej porad kosmetycznych[/call_to_action]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *